top of page
TATIANA PETRAITIS

Artysta Makijażu o nieskończonej wiedzy z szeroko pojętęgo zakresu kanonów świata piękna.

Perfekcjonista i wspaniały mistrz wizerunku.

1989 – 1995   Studia SZTUKI PIĘKNE, Poznań/Poland - MSc;

1995 Międzynarodowy Mistrz - Professional Make Up  - Düsseldorf

1994 Mistrz Polski - Professional Make up – Beauty International Warsaw

♦ wyjątkowa kreatywność w kreowaniu wizerunku osobistym firmy, doradztwo i stylizacja

♦ 40 000 make up's, 2 000 analiz kolorów, 400 stylizacji, 200 pokazów, 100 sesji foto. Wcześniejsza współpraca z Playboy, Nike, Wella, Canal+, RTL 7, Douglas itd...

1995 – Dyrektor Artystyczny szkoły “Maestro” Image Academy, Poznań/Poland, make up & styling school 

2001 - 2007 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum, Toruń / Polska - opracowywanie i nadzorowanie programów dydaktycznych i akademickich; Katedra Zdrowia Publicznego na Wydziale Zdrowia - asystent;

1998 – 2002 “Cinema”, Cannes/France - stylizacja sław podczas festiwalu w Cannes;;

 

W 2003 roku Ukończyła Studia na Wydziale sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, obroniła swoją pracę "Sztuka Makijażu" uzyskując tytuł Mgr

W 2001 roku Założyciel salonu i Centrum szkoleniowego ARTiSPA® w Toruniu a także w 2014 firmy szkoleniowo-usługowej YiFeng Beauty Consulting w Pekinie.

Od 14 lat Międzynarodowy Specjalista i Trener Mikropigmentacji

Wielokrotna Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu i Makijażu Permanentnego w Polsce i Zagranicą (Moskwa- Контур века. Ryga, Dusseldorf) 

Przekazując swoją pasję wyszkoliła wiele specjalistek, teraźniejszych mistrzów i trenerów makijażu permanentnego

W 2006 roku - Prekursor mikropigmentacji brwi metodą włoskową w Polsce.

Jury w Międzynarodowych Mistrzostwach PMU (Moscow, St.Petersburg, Warsaw)

w 2010 roku Organizator Pierwszego Sympozjum o tematyce Mikropigmentacji medycznej i  Makijażu permanentnego w Polsce, którego mamy już V-tą edycję)

od 2011 roku organizator już V-ciu edycji Międzynarodowych Mistrzostw w PMU

Autor dziesiątek artykułów z zakresu mikropigmentacji estetycznej i medycznej do specjalistycznych magazynów

Wraz z doświadczeniem opatentowała własne techniki, aby odkryć wyjątkowość natury każdej z osób. Z wielką pasją do kreowania piękna rozwija swój warsztat o perfekcyjne, indywidualnie dopasowane techniki trójwymiarowej mikropigmentacji estetycznej i medycznej, a także o makijaże upiększające, artystyczny bodypainting, charakteryzacje. Kocha duże wyzwania w drodze do doskonałości.

Elizabeth Finch Howell jest pionierem, liderem i wykładowcą w dziedzinie chemii długotrwałych produktów do mikropigmentacji medycznej i estetycznej.

Urodziła się z naczyniakiem na lewej stronie twarzy i w latach 50-tych między 4 a 6 rokiem życia przechodziła 12 prób tatuażu znamienia, które oczywiście kończyły się niepowodzeniem, ale w przyszłości dały jej pomysł na stworzenie receptur pigmentów do kamuflowania innych problemów jak blizny, bielactwo itp.
 Jej ratunkiem i inspiracją okazało się spotkanie z Lidią O'Leary - twórczynią makijażu kamuflującego i produktów Coverderm, która wpoiła w ną siłe Tworzenia. Wiele lat pracowała pomagając osobą z podobnymi problemami.

Od 1989 roku twórczyni własnych receptur pigmentów DermaInternational do mikropigmentacji, które udoskonalała do dziś tak aby były stabilne kolorystycznie.

Prekursor technik mikropigmentacji medycznej i pigmentów kamuflujących, współdziałająca z Szpitalami Chirurgii w USA.

2007-2009 - Uhonorowany Chemik z niesamowita wiedza i doświadczeniem praktycznym.

Sprawowała funkcję prezydenta Society of Permanent Cosmetic Professionals CPCP - największej organizacji zrzeszającej profesjonalistów makijażu permanentnego na Świecie.

Redaktor naczelna angielskiej edycji Światowego Magazynu  dla Specjalistów wydawanego już od 2010 roku Permanent Make-up. 

VALERIA BARCHENKO
ELIZABETH FINCH
-Howell


POZNAJ PLAN I WYJĄTKOWYCH SPECJALISTØW

MÓWCØW V SYMPOZJUM MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJI ESTETYCZNEJ

 

Spotkaj się ze specjalistami, chwytaj od nich wiedzę i trenuj pod ich okiem umiejętności...
Już wkrótce dla Ciebie w Polsce Wspaniałej Klasy Polscy i Międzynarodowi Trenerzy, Mistrzowie i Fachowcy : 

OLAF TABACZYŃSKI
LENA ROMANOWSKA
IWONA MARCINIAK

Wyjątkowy specjalista i trener Artystycznej Mikropigmentacji Estetycznej.

Autor kreatywnych technik makijażu permanentnego - Światowy pionier, Twórca niesamowitych technik mikropigmentacji  powiek metodą cienia i butterfly a także wyjątkowej techniki natural art eyebrow.

16 lat w branży kosmetycznej (makijaż, bodyart, Nail-Art). Laureat wielu konkursów i mistrzostw. 3 Grand-Prize (Estonia, Łotwa, Litwa). 

14 lat doświadczenia pracy jako specjalistka w makijażu permanentnym

Oficjalnym przedstawiciel i Szkoleniowiec włoskiej firmy Biotek na Estonię. Właściciel ART-ACADEMY Centrum Szkolenia makijażu permanentnego w Tallinie.

Wspaniała artystka i makijażystka, dzięki czemu uczy jak kolory i styl mikropigmentacji dobierać indywidualnie do modelki

Jej wiedza jest oparta na praktyce z którą ma do czynienia od wczesnego pornka do późnych godzin nocnych, wykonując setki pigmentacji miesięcznie, dlatego też tak cenne są jej treningi na których dzieli się swoją unikatową wiedzą z wybrańcami )) Którzych kreuje na wspaniałych jak ona specjalistów i artystów PMU.

Valeriya Barchenko jest szefem i założycielem "Akademii Excellence" w Sankt Petersburgu, laureatką i Mistrzynią na IX Otwartych Mistrzostwach Rosji "Контур века", członkiem jury na Międzynarodowych Mistrzostwach makijażu długotrwałego i instruktorem na światowym poziomie. Jest jednym z najlepszych fachowców w świecie Mikropigmentacji.

Również organizatorka Międzynarodowych mistrzostw Makijażu Permanentnego, a także Kongresów dla specjalistów Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej, organizowanych w pięknym Sankt Petersburgu.

 

"Valeria Barchenko Acadamy of Excellence" jest liderem trenerskim w Rosji z makijażu permanentnego. Współpracuje z zespołem prawdziwych mistrzów od kreowania piękna, posiadając doskonały zmysł smaku artystycznego i stylu, który rozprzestrzenia podczas zabiegów i przekazuje swoim studentom.

MAGDALENA MAZUREK

Licencjonowana trenerka Centrum Szkoleniowego ARTISPA® w Toruniu. 

Ukończyła Studia na Wydziale Sztuk Pięknych, oraz zdobyła dodatkowo wykształcenie kosmetyczne dzięki czemu sztuka, bezpieczeństwo dla dobra klienta, oraz dążenie do piękna idą zawsze w parze w jej pracy. 
W roku 2011 otrzymała tytuł Vicemistrzyni  Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym.

Laureatka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Rosji.

Wiedzę i umiejętności w zakresie mikropigmentacji zdobywała m.in. w Polsce, Rosji i Niemczech.  Wielokrotnie uczestniczyła i prezentowała swoje umiejętności na targach Beauty Forum w Warszawie, gdzie prowadziła też wykład na temat " Mikropigmentacji Skóry Dojrzałej", a także podczas Sympozjów Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej.

W marcu 2014 i 2015 roku Miała również zaszczyt zasiadać w gronie JURY, podczas Międzynarodowych oraz Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego ARTiSPA®.

Specjalistka Mikropigmentacji estetycznej, długoletni fachowiec i trener Makijażu Permanentnego dla Początkujących jak i Zaawansowanych (trener Elite Linergists), oraz Trener ARTIDERM® Laserowego usuwania makijażu permanentnego, tatuażu i przebarwień. 
Wyjątkowo wymagająca w stosunku do siebie jak i do innych, dzięki czemu jej prace i uczniowie zawsze dążą do perfekcji))

 

Zdobywczyni tytułu Mistrza Europy w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long Time Liner® 2015 w Warszawie oraz 1 miejsca w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce. Jeden z największych obecnie ekspertów w zakresie mikropigmentacji kosmetycznej i medycznej. Posiada najwyższy tytuł Elite Linergist, który przyznawany jest najlepszym linergistkom w branży. Doceniana w kraju i za granicą wieloletnia specjalistka i instruktorka technik mikrobladingu.
Jako pierwsza w Polsce wprowadziła najnowszą metodę pigmentacji za pomocą diamentu "Diamant Blading". Jej zmysł artystyczny, wrażliwość na kolor i profesjonalizm są gwarancją jakości i perfekcji w każdym calu.
"Makijaż permanentny to nie przenoszenie tego samego wyuczonego wzoru na twarz każdej klientki. To sztuka podkreślania i wydobywania naturalnego piękna, które w każdym z nas jest inne. Indywidualne dobieranie stylu, koloru i metody mikropigmentacji to najtrudniejsza i najważniejsza umiejętność, którą staram sie przekazać moim podopiecznym"

SYLWIA DANKOWSKA

Wykładowca na wydziale Farmacji w Katedrze i Zakładzie Naturalnych Surowców Leczniczych i Kosmetycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Współpracuję z agencją modelek GaGa realizując projekty w dziedzinie wizażu i stylizacji.

Inicjator oraz współtwórca edukacyjnych programów Studiów Podyplomowych m.in. Wizażu i Stylizacji oraz Kosmetologicznych. Autor wielu publikacji z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz kosmetyki kolorowej ze szczególnym uwzględnieniem technik makijażu medycznego.

Organizator szkoleń międzynarodowych z mikropigmentacji oraz makijażu klasycznego i wizażu, ekspert marki Revitalash Polska.

Łącząc profil wykształcenia z zamiłowaniem do kreowania wizerunku, naukowo zajęła się makijażem korygującym, co zaowocowało wieloma publikacjami oraz czynnym uczestnictwem w konferencjach naukowych , a także w 2012 obroną pracy doktorskiej o tematyce obejmującej zagadnienia z zakresu  makijażu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem mikropigmentacji medycznej

LESLEY DE DECKER

Wspaniały fachowiec z 14 letnią praktyką w makijażu permanentnym i ponad 10 letnią pasją do pigmentacji medycznej . Od ponad 10 lat współpraca z wieloma klinikami chirurgii plastycznej w Holandii i Belgii rozwinęła jej pasję i umiejętnosci w zakresie mikropigmetnacji medycznej. Lekarze widząc jej prace i szczęście swoich pacjętów polecają Lesley jako fachowca na Światową skale.

Swoją wiedzę zdobywała na całym świecie, a w szczególności w USA.

Od 5 lal jest trenerem makijażu permanentnego oraz mikropigmetnacji medycznej.

“Mikropigmetnacja medyczna potrzebuje praktyki technicznej a także umiejętności psychologicznych. Musimy być przygotowanym na wszystko. Jesteśmy jak wisienka na Torcie.. ) To piękne i emocjonujące chwile być częścią walki z nowotworem i zamykać ten rozdział życia pacjenta, i na zawsze kryjąc ciężkie przejścia naturalną pigmentacją."

AGNIESZKA ZAPAŁA
bottom of page