top of page
527128_176796.jpg
IMG_5562_edited_edited_edited.JPG
527128_176796_edited.jpg
Anchor 2

Since April 2001 we create Elite Services for Demandings Clients who would like to have contact with profesional personel that are up to date with all news in the world of long lasting beauty.
www.artispa.org 

 Salon kosmetyczny w Toruniu już od Kwietnia 2001 roku upiększa swoją wymagającą perfekcyjnych efektów klientelę, dbając o najwyższy standart usług kosmetycznych, profesjonalizm, oraz bezpieczeństwo.
Powierz swoją urodę w dobre ręce. 
www.artispa.pl

Dermokosmetyki i produkty kamuflujące niedoskonałości skóry, już w Polsce.
Zapoznaj się z ofertą wyjątkowej marki,z pogranicza medycyny i kosmetyki.

www.coverderm.pl

DERMA INTERNATIONAL PIGMENTS

Perfekcyjne, pierwsze na świecie pigmenty do kamuflującej mikropigmentacji medycznej, stworzone w 1989r. w USA przez wybitną chemiczkę i specjalistkę Elizabeth Finch-Howell.
Pigmenty te wyróżniają się dużym wachlarzem odcieni kamuflujących jak i do makijażu permanentnego, odpornością na światło i recepturami kolorystycznie stabilnymi w skórze na lata.
www.dermainternational.org

Pragniesz expresowej, profesjonalnej obsługi i zakupu produktów z naszej oferty?

Zapraszamy do sklepu z atrakcyjnymi systemami lojalnościowymi dla klientów i profesjonalistów.

www.sklep.artispa.pl

Please reload

IV Mistrzostwa PMU 7-8 MARCA 2015

Firma ARTiSPA®– centrum szkoleniowe zaprasza wszystkie linergistki a także osoby wykonujące makijaż permanentny (nawet innymi technikami) do eliminacji i udziału w IV OTWARTYCH MIEDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH PMU

 

Formuła zakłada dwudniową rywali­zację podczas której laureaci wykonywać bedą makijaż permanentny brwi, kresek i ust. Jak zwykle trafność rozstrzygnięć gwarantuje międzynarodowe Jury ekspertów. 

Oprócz wysokich nagród, każda ze zgłoszonych do eliminacji, ambitnych osób otrzyma w nagrodę jeden dzień wokshopu mikropigmentacji w centrum szkoleniowym w Toruniu.

Please reload

Write to us / Napisz do nas

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page