ARTiSPA® TEAM

ARTiSPA® Perfect Beauty TEAM

Wiele lat doświadczenia i praktyki, mistrzowskie osiągnięcia i wyróżnienia, wielokrotne międzynarodowe tytuły Mistrza Makijażu okazjonalnego i Makijażu Permentnego dają pewność, że wykonywane w ARTiSPA ® zabiegi będą na najwyższym poziomie.
Specjalizujemy się i stanowimy o trendach w makijażu permanentnym, prowadząc intensywne szkolenia w tym zakresie, oraz przeprowadzając zabiegi mikropigmentacji medycznej i służąc pomocą przy pigmentacji naprawczej.

Jesteśmy polskim partnerem i trenerem z wysokiej jakości urządzeń i pigmentów do makijażu permanentnego niemieckiej marki LTL-Elite®. Wszystkie LINERGISTKI® ARTiSPA®Team są na najwyższym poziomie, obdarzeni wyjątkową pasją i umiejętnościami do wykonywania swojej profesji; zostali przeszkoleni pod fachowym okiem Iwony Marciniak. 

 

Już jako nastolatka odkryła swoją pasję do sztuki i kreowaniu piękna. W 1993 roku jako tańcząca nastolatka zaczęła przygodę z charakteryzacją, stylizacją i wykonywaniem makijaży na występy taneczne.  Następnie Ukończyła studia wyższe na kierunku plastycznym Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Pracę magisterską pisała o sztuce makijażu, a po jej obronie zdecydowała się kontynuować naukę pod okiem najwybitniejszych specjalistów i artystów w Polsce i na Świecie.

Od 14 lat zajmuje się makijażem długotrwałym. Ma na koncie tytuły Elitarnej Linergistki, Specjalisty pigmentacji Medycznej, Międzynarodowej Trenerki, Wykładowcy i Szkoleniowcem Mikropigmentacji i Makijażu.

Od 2003 roku zdobywa Sukcesy Mistrzowskie w Makijażu, Makijażu permanentnym i Body Paintingu. Jej tytuły to min. Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym, Vice Mistrzyni Makijażu Permanentnego w Moskwie 2007r., Laureat Światowych Mistrzostwach Makijażu w Dusseldorfie, I miejsce Mistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Rydze itd....

Od kilku lat Iwona Marciniak wykłada podczas konferencji dotyczących zagadnień mikropigmentacji estetycznej (w Polsce, Sankt Petersburgu, Moskwie, Nicei czy Paryżu) oraz jako ekspert współpracuje z magazynami dla profesjonalistów.
Od 2009 roku jest organizatorem Sympozjum Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej, na którym gości elita światowych specjalistów w makijażu długotrwałym.

Jest również jurorem podczas Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego oraz głównym organizatorem Mistrzostw Polski oraz Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Długotrwałym LTL-Elite® w Warszawie.

W 2012 roku rozpoczęła współpracę z Chinami, gdzie założyła firmę i jest linergistką ekskluzywnych klientek, a także jako trener przeprowadza szkolenia dla nowych azjatyckich linergistek.

Od 5 lat doskonali również swoje umiejętności w dziedzinie BodyPaintingu. Szlifuje warsztat między innymi w Sztokholmie i Anglii, a w 2012 roku udało jej się zdobyć I miejsce w kategorii Amatour Awardspodczas World Bodypainting Festival w Austrii. BodyPainting, a szczególnie sztuka airbrush, daje niesamowite, trójwymiarowe efekty. Jest niesamowitą odskocznią od codziennej pełnej skupienia pracy linergistki i formą artystycznej zabawy.

 

Zobacz więcej HISTORIA 

 

IWONA MARCINIAK Dyplomy & Galeria

 

Scan0004.jpg
Scan0004.jpg

press to zoom
moje-foto.jpg
moje-foto.jpg

press to zoom
Trainer Licesee
Trainer Licesee

press to zoom
1/66
Iwona Marciniak

* * * * *                                                        

Lena Romanowska

* * * * *                                                

Elitarna linergistka z wieloletnim doświadczeniem oraz licencjonowana trenerka Centrum Szkoleniowego Long-Time-Liner- Elite w Toruniu. Uczestniczka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Rosji. W roku 2011 otrzymała tytuł Vicemistrzyni  Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. Wiedzę i umiejętności w zakresie mikropigmentacji zdobywała m.in. w Polsce, Rosji i Niemczech, gdzie znajduje się główna siedziba  firmy LONG-TIME-LINER. Wielokrotnie uczestniczyła i prezentowała swoje umiejętności na targach Beauty Forum w Warszawie, gdzie prowadziła też wykład na temat " Mikropigmentacji Skóry Dojrzałej" . W marcu 2014 roku Miała również zaszczyt zasiadać w gronie JURY, podczas Międzynarodowych oraz Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego Long Time Liner- Elite ARTiSPA®. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie klienta.

 

 

 

LENA ROMANOWSKA Dyplomy&Galeria

lena romanowska.jpg
lena romanowska.jpg

press to zoom
DSC_3225_edited_edited.jpg
DSC_3225_edited_edited.jpg

press to zoom
lena-romanowska.jpg
lena-romanowska.jpg

press to zoom
1/5
Sabina
Andrzejczak

To pasja do sztuki zapoczątkowała jej przygodę z makijażem permanentnym. Tuż po otrzymaniu tytułu Licencjonowanej Linergistki miała przyjemność  pracy z międzynarodowym zespołem w Chinach, w którym świetnie się odnalazła oraz zdobyła ogromne doświadczenie. Pogłębiała swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kongresach kosmetycznych. Na kilku z nich, mogła dzielić się  swoimi umiejętnościami.Czynnie uczestniczy również jako asystentka w szkoleniach w Centrum Szkoleniowym Long-Time-Liner- Elite ARTiSPA® Satysfakcja z pracy i zadowolenie klientek sprawiły, że poszła o krok dalej, podnosząc kwalifikacje do tytułu Elitarnej Linergistki.

Marta
Orzechowska

W roku 2013 otrzymała tytuł Licencjonowanej linergistki.Wiedzę praktyczną jak i teoretyczną zdobyła w Centrum Szkoleniowym LTL w Toruniu.Pomimo krótkiego stażu miała możliwość pracy w Chinach, a dokładniej w Pekinie , gdzie u boku wielokrotnej mistrzyni w makijażu permanentnym Pani Iwony Marciniak pogłębiała swoją wiedzę oraz doskonaliła techniki pigmentacji. Efekty swojej pracy prezentowała również na Jesiennej Edycji targów BEAUTY FORUM w Warszawie