top of page

V Sympozjum Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej ARTiSPA®


PODSTAWOWE INFORMACJE

W dniach 10-12 Pażdziernika 2015 w Pięknym mieście Toruń i wyjątkowym hotelu Bulwar odbyła się już V edycja Międzynarodowego Sympozjum Mikropigmentacji Medycznej i Estetycznej organizowanego przez ARTiSPA® .

Tym razem konwencja łączy wiedzę z praktyką, obejmując pokazy, szkolenia na żywo i treningi na modelkach pod okiem Międzynarodowych Trenerów.

To wydarzenie Kierowane jest przede wszystkim do Linergistek pragnących poszerzyć horyzonty o trendy obowiązujące w teraźniejszych czasach w Światowej Mikropigmentacji, oraz wzbogacić się o ponadczasową wiedzę i umiejętności, ale także dla kosmetyczek szukających swojej życiowej pasji.

Pełna forma Sympozjum przechodzi przez poszczególne etapy istotne dla linergisty, od wskazówek i wiedzy o doborze kształtów i kolorów, poprzez unikatową wiedzę o pigmentach ich zachowania w skórze, psychologicznego podłoża medycznej mikropigmentacji i jej technik, do najnowszych osiągnięć makijażu długotrwałego brwi, powiek i ust.

Sympozjum jest otwarte dla wszystkich specjalistów, partnerów i zainteresowanych ekspertów, pracujących na dowolnym sprzęcie, lub też początkujących pragnących spróbować swoich sił (umożliwiamy wypożyczenie Linera na czas kongresu).

Wierzymy, że dzięki połączeniu sił Bezgranicznego Świata PMU - wiedza i umiejętności zaprocentują w szybkim tempie w wyjątkowych efektach, przynosząc następne udoskonalenia w technice i nieskończonych możliwościach mikropigmentacji.


Featured Posts
Recent Posts
Nie ma jeszcze tagów.
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
bottom of page